Забронювати стіл La Famiglia

Легендарний український ресторан

  • м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 10А
  • +38 067 209 14 44
  • 11:00-00:00
Про нас

Вперше цей ресторан з’явився на березі Дніпра у 1998 році…
Сьогодні Хуторець став більш сучасним та більш вишуканим… Але залишився щирим та гостинним – по-справжньому українським.
Ми зібрали найсмачніші страви з усіх регіонів України: тут знайшлося місце для риби дніпровського улову і чорноморської, для закарпатського баноша і гуцульських страв, а також для львівського сирника та славетного київського торта. А чи можна уявити українську кухню без сала? У нас ви знайдете сім видів сала та три види смальця. Бажаєте наваристого українського борщу? У нас його п’ять видів, 7 видів вареників, а також страви на мангалі та власна коптильня! Де українське застілля – там не обійтися без льодяної горілки. До цього питання ми підійшли дуже серйозно – створили унікальну горілчану кімнату із більш ніж 80 видами горілки зі всієї України!
А з приходом тепла ми відкриваємо сезон прогулянок Дніпром та катаємо наших гостей на корабликах, щоб ви могли одночасно куштувати смачні українські страви та насолоджуватися видами столиці. Справжнім відкриттям для багатьох стане наша незвичайна тераса, розташована прямо на воді.
Ми завжди раді і закоханим парам, і великим компаніям, і сім’ям із дітьми - кожні вихідні ми влаштовуємо розваги для дітей з аніматорами, а по вечорах грає жива музика.
ХУТОРЕЦЬ – це втілення справжньої української гостинності та традиційного смаку. Переконайтеся у цьому, завітавши до нас у гості!

...розгорнути
Фотогалерея
Hовини

Запрошуємо у Хуторець на Дніпрі

Фестиваль борщу

Оновлення бар-меню

Коктейлі з українською душею


Пропозиція для святкування

Незабутній private dining у Хуторці на Дніпрі!


С видом на Дніпро

Сімейні вихідні!

Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Хуторець на Дніпрі

Забронювати стіл La Famiglia