Забронювати стіл La Famiglia

ideale di vacanza

Про нас

За витонченим італійським словом Zafferano ховається назва однієї з найдорожчих прянощів у світі - шафрану. Шляхетний, тонкий, самодостатній смак притаманний як власне «спеції царів», так і концепції однойменного ресторану сучасної італійської кухні, що розташувався в котеджному містечку Rivera Zoloche.

Важливим приводом для відвідування Zafferano є його розташування: далеко від міського шуму з просторою літньою терасою на березі Дніпра! В оточенні зелені і річки навіть звичайний сніданок перетворюється в маленьке торжество.

У Zafferano ви зможете насолодитися традиційною італійською кухнею у виконанні знаменитого столичного шефа Олега Старуна. Акцент зроблений на свіжі і якісні продукти і на автентичність домашніх страв. Також в ресторані є своя лавка, де продають свіжий хліб, оливкову олію, італійські сири, м'ясну гастрономію. За необхідності ви зможете замовити будь-яку страву з собою для домашньої вечері або запросити кейтеринг ресторану для обслуговування вашого приватного заходу.

Варто відзначити італійську гостинність ресторану до найменших гостей. У Zafferrano вашого малюка запросять стати частиною дитячого клубу! Усіх діток, в незалежності від того, чи є ви гостем ресторану чи ні, смачно нагодують, навчать готувати на кулінарних майстер-класах і розважать професійні аніматори.

...розгорнути
Hовини

Авторські середи і рибні четверги


Краще свято в Zafferano


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Zafferano

Забронювати стіл La Famiglia