Забронювати стіл La Famiglia

ВИНО І КУХНЯ – ІДЕАЛЬНИЙ СОЮЗ!

  • м. Київ, вул. Січових Стрільців, 82
  • +38044 499 39 10
  • 08:00 - 00:00
Про нас

Спочатку була істина, та істина була у вині.
Потім прийшла насолода від найсмачніших у світі страв. Так Бог створив Італію... А ми взяли найкраще зі створеного італійцями і відкрили VINO e CUCINA.
Три поверхи, один ресторан. На верхньому поверсі – простора зала ресторану, де завжди вирує життя, а по вечорах грає жива музика... У погребі розташувалася велика енотека з окремою сирною кімнатою, на першому – невелика піццерія зі справжньою дров’яною піччю, ідеальна для сніданків, де кожні вихідні ми влаштовуємо великі дитячі бранчі.
Ми зібрали більше 1000 найкращих вин зі всього світу, 100 видів шампанського та ігристих вин і 50 видів грапи. А завдяки особливій концепції ви можете пити вино в ресторані за цінами бутіка, також забрати його додому.
У кухні ресторану ми поєднали найкраще, що світу подарувала Італія. Традиційні італійські антипасті, великий вибір домашньої пасти та піцци, м’ясних та рибних страв. Фірмовий тартар із яловичини, що замішають прямо при вас, та фантастичне різотто в сирі вже стали візитівкою ресторану.
Наша визначна колекція вина зобов’язує до проведення дегустацій - у нас регулярно зустрічаються справжні поціновувачі вина, приїздять імениті винороби: Гайя Гая, Лодовико Антінорі, П’єр Рішар, Крістіан Ботегаль…
В сквері біля ресторану розташувалась улюблена гостями літня тераса – простора і затишна одночасно.
Незалежно від того, де ви проводите час, у нас знайдеться місце для всіх - для тонких цінителів смаку і закоханих, для великих компаній і родин. Кожного ми зустрінемо щиро: buon appetito!

...розгорнути
Фотогалерея
Hовини

Зустрічаємо оксамитовий сезон в Vino е Cucina!

Нове Меню від Шефа


нова традиція Vino е Cucina

Сніданок La Famiglia


Buono come il pane

Хлібна лавка


Нові сніданки від Шефа


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від VINO E CUCINA

Забронювати стіл La Famiglia