Про нас

«Хуторець на Дніпрі» вперше відкрив двері у 1998 році. Сьогодні наш ресторан української кухні – це втілення традицій в поєднанні з сучасними технологіями приготування страв, елегантності, автентичності і бездоганного сервісу.
Розташований в історичному центрі Києва, на Подолі, ресторан пропонує надзвичайний вид на величний Дніпро. Відомий на весь Київ зал Українська ніч на другому поверсі ресторану має широкі панорамні вікна і затишну романтичну атмосферу. Тут знаходяться бар і горілчана кімната з найбільшою в країні колекцією української горілки.
В Гірській залі на першому поверсі ресторану є зона відкритого вогню, де гості спостерігають за приготуванням закарпатської форелі, духмяного м'яса, соковитих овочів. Автентична карпатська піч і традиційне оздоблення доповнюють затишну атмосферу Степового залу.

Кожна зала може стати місцем проведення важливого заходу. В ресторані також є невеличкі затишні кімнати для камерних зустрічей.

А влітку відкривається велика тераса просто серед хвиль Дніпра, який дарує жадану прохолоду і налаштовує на відпочинок!

Шеф-кухар «Хуторця на Дніпрі» і його команда щиро закохані в українську кухню і завзято втілюють в життя як традиційні рецепти, так і власне авторське бачення. В меню ресторану – червоний і зелений борщі, п’ять видів вареників, що ліпляться вручну щодня, класичні деруни, сім видів сала, фермерське м'ясо, що готується на вогні, фірмовий Київський торт, українська паляниця. Щовихідні Шеф готує на відкритому вогні авторські борщі, поєднуючи традиційні рецепти та сучасне бачення.

Винна карта ресторану з 2017 року кожен рік поспіль є лауреатом престижної міжнародної нагороди Wine Spectator’s Award of Excellence. Крім знакових вин зі всього світу, вона містить видатні позиції від українських виробників, серед яких виноробні "Бейкуш", "Колоніст", "Арт Вайн"," Чизай", "Шабо" тощо і їх рідкісні прем’єри, колекційні пляшки, найкращі врожаї і унікальні вінтажі.

Горілчана кімната ресторану – це найбільша в країні колекція українських горілок, яка налічує близько 100 видів, про більшість з яких ви дізнаєтесь саме у нас. Найкращі пляшки розташовані в двох скляних кімнатах-стелажах, де вони утримуються в охолодженому вигляді.

Ароматні настоянки – невід'ємна частина української кухні! Від пікантної хріновухи до насиченої вишневки, класичної медовухи і сезонних настоянок зі смородини, яблука, малини – ми готуємо їх власноруч і пропонуємо як окремо, так і дегустаційним сетом. Та навіть з собою!

В барі ресторану міксуються авторські коктейлі: чотири довершені "Криваві Мері", яскравий Podil Breeze з ефектною подачею, ні на що не схожий Gin Parsley Sour та інші.
Крамниця – це справжня скарбничка української естетики, створена в колаборації з українськими дизайнерами. Тут можна придбати особливі українські сувеніри: елегантні вишиванки, сучасну кераміку, вишукані прикраси, лляний текстиль, популярні книжки про Україну. Також українські спеціалітети: настоянки власного виробництва, чайні збори з карпатських трав, гірський та хвойний мед.

Завітайте до «Хуторця на Дніпрі», щоб насолодитись українськими стравами, напоями, естетикою і гостинністю в їх найкращому виконанні!
Резерв столику: 044 499 39 59

...розгорнути
Hовини

Сезон морозива в Хуторці на Дніпрі


Літня тераса


Крамниця Хуторця


Фірмові настоянки


Ваші важливі події в Хуторці на Дніпрі


Легендарні вареники в Хуторці на Дніпрі


Меню
Забронювати стіл La Famiglia