La Famiglia

Легендарний український ресторан

  • м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 10А
  • +38044 499 39 59
  • Зачинено
Про нас

Вперше цей ресторан з’явився на березі Дніпра у 1998 році…
Сьогодні Хуторець став більш сучасним та більш вишуканим… Але залишився щирим та гостинним – по-справжньому українським.

Ми зібрали найсмачніші страви з усіх регіонів України: тут знайшлося місце для риби дніпровського улову і чорноморської, для закарпатського баноша і гуцульських страв, а також для славетного київського торта.

Чи можна уявити українську кухню без сала? У нас ви знайдете сім видів сала та три види смальцю. Бажаєте наваристого українського борщу? У нас його п’ять видів, 7 видів вареників, а також страви на мангалі та власна коптильня!

Де українське застілля – там не обійтися без крижаної горілки. До цього питання ми підійшли дуже серйозно – створили унікальну горілчану кімнату із більш ніж 80 видами горілки зі всієї України!
Також в ресторані представлена винна карта, за яку ми отримали келих Wine Spectator.

З приходом тепла ми відкриваємо сезон прогулянок Дніпром та катаємо наших гостей на корабликах - аби ви могли одночасно куштувати смачні українські страви та насолоджуватися видами столиці.

Справжнім відкриттям для багатьох стане наша незвичайна тераса, розташована прямо на воді.

Ми завжди раді і закоханим парам, і великим компаніям, і сім’ям із дітьми - кожні вихідні ми влаштовуємо розваги для дітей з аніматорами, а вечорами грає жива музика.

ХУТОРЕЦЬ – це втілення справжньої української гостинності та традиційного смаку. Переконайтеся у цьому, завітавши до нас у гості!

...розгорнути
Фотогалерея
Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Хуторець на Дніпрі

Забронювати стіл La Famiglia