Забронювати стіл La Famiglia

Легендарний український ресторан

  • м. Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 10А
  • +38044 499 3959
  • 11:00-00:00
Про нас

Вперше цей ресторан з’явився на березі Дніпра у 1998 році…
Сьогодні Хуторець став більш сучасним та більш вишуканим… Але залишився щирим та гостинним – по-справжньому українським.
Ми зібрали найсмачніші страви з усіх регіонів України: тут знайшлося місце для риби дніпровського улову і чорноморської, для закарпатського баноша і гуцульських страв, а також для львівського сирника та славетного київського торта. А чи можна уявити українську кухню без сала? У нас ви знайдете сім видів сала та три види смальця. Бажаєте наваристого українського борщу? У нас його п’ять видів, 7 видів вареників, а також страви на мангалі та власна коптильня! Де українське застілля – там не обійтися без льодяної горілки. До цього питання ми підійшли дуже серйозно – створили унікальну горілчану кімнату із більш ніж 80 видами горілки зі всієї України!
Також в ресторані представлена винна карта, за яку ми в цьому році отримали келих від Wine Spectator.

А з приходом тепла ми відкриваємо сезон прогулянок Дніпром та катаємо наших гостей на корабликах, щоб ви могли одночасно куштувати смачні українські страви та насолоджуватися видами столиці. Справжнім відкриттям для багатьох стане наша незвичайна тераса, розташована прямо на воді.
Ми завжди раді і закоханим парам, і великим компаніям, і сім’ям із дітьми - кожні вихідні ми влаштовуємо розваги для дітей з аніматорами, а по вечорах грає жива музика.
ХУТОРЕЦЬ – це втілення справжньої української гостинності та традиційного смаку. Переконайтеся у цьому, завітавши до нас у гості!

...розгорнути
Фотогалерея
Hовини

7 видів сала


6 видів вареників


Родинні вихідні в Хуторці на Дніпрі


Пропозиція для ваших бенкетів

Незабутній private dining у Хуторці на Дніпрі!


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Хуторець на Дніпрі

Забронювати стіл La Famiglia