Zafferano - Ресторани la Famiglia
  • с. Вишеньки, вул. Європейська, 1 (Riviera Zoloche)
  • 044 499 39 30
  • Заклад тимчасово не працює!
Про нас

Zafferano - вишуканий заміський ресторан з сучасною італійською кухнею.

Традиційна паста, піца з дров'яної печі та м'ясо приготоване на грилі, свіжі морепродукти та риба. Щосезону білий п'ємонський трюфель та квітки цукіні.

З 2018 року ресторан отримує нагороду Wine Spectator за винну карту, що нараховує понад 145 екземплярів вина П'ємонту, Тоскани та суперТоскани.

Широкий вибір дигестивів, віскі та італійських настоянок.

Кожна весільна історія в Zafferano стає особливою. Адже навіть сонце тут заходить та сходить яскравіше. Незабутні картини природи на фоні Дніпра.

Два дитячих майданчики на вулиці, окрема кімната з великою гіркою та гойдалкою — тут здійснюються дитячі мрії. Вашого малюка запросять стати частиною дитячого клубу, смачно нагодують, навчать готувати на кулінарних майстер-класах і розважать професійні аніматори. Грандіозні дитячі свята та Дні народження з урахуванням усіх ваших побажань.

Територія ресторану розташована в котеджному містечку Riviera Zoloche, біля затоки Дніпра з фонтанами та можливістю паркуванням яхт. Влітку гостей зустрічають дві просторі літні тераси, одна з яких знаходиться прямо на воді, а взимку вишуканий та елегантний ресторан.

...розгорнути
Дізнатися більше
Hовини

Zafferano

Неймовірний світ пригод для малюків


Весілля у Zafferano!


Дитячий День Народження!


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Zafferano

Забронювати стіл La Famiglia