Про нас

Спочатку була істина, та істина була у вині.

Потім прийшла насолода від найсмачніших у світі страв. Так Бог створив Італію... А ми взяли найкраще зі створеного італійцями і відкрили VINO e CUCINA.

Три поверхи, один ресторан. На верхньому поверсі – простора зала ресторану, де завжди вирує життя, а по вечорах грає жива музика... У погребі розташувалася велика енотека, на першому – невелика піцерія зі справжньою дров’яною піччю.

Вже упродовж восьми років Vino е Cucina отримує Best of Award of Excellence від премії Wine Spectator. Два келихи від Wine Spectator (Best of Award of Excellence) присуджуються тільки тим ресторанам, винні карти яких складені на вищому рівні. В нашій енотеці представлені унікальні вина з 15 країн світу і 20 регіонів Італії. Це і рідкісні екземпляри, і глибина винтажів, і провідні господарства, черги за якими стоять на декілька років вперед, і, звичайно, гастрономічний супровід. Ми зібрали понад 1000 кращих вин зі всього світу, 100 видів шампанського та ігристих вин і 50 видів грапи.

У кухні ресторану ми поєднали найкраще, що світу подарувала Італія. Традиційні італійські антипасті, великий вибір домашньої пасти та піци, класика італійської кухні. Фірмовий тартар із яловичини, що приготують біля вашого столу, та фантастичне ризото в голові пармезану 19-місячної витримки вже стали візитівкою ресторану.

Наша визначна колекція вина зобов’язує до проведення дегустацій – амбасадорами Vino e Cucina є імениті винороби, які в різні роки особисто проводили дегустації своїх вин в поєднанні зі стравами ресторану: Гайя Гая, Лодовико Антінорі, П’єр Рішар, Крістіан Ботегаль…

В сквері біля ресторану розташувалась улюблена гостями літня тераса – простора і затишна одночасно.

Незалежно від того, де ви проводите час, у нас знайдеться місце для всіх - для тонких цінителів смаку і закоханих, для великих компаній і родин. Кожного ми зустрінемо щиро: buon appetito!

...розгорнути
Hовини

від Vino e Cucina

Доставка улюблених страв


Сезон суниці у розпалі


Сезон лисичок у Vino e Cucina


Оновлене меню сніданків


Gelato Bar у Vino e Cucina


Організація дитячих свят


Меню
Забронювати стіл La Famiglia