Vero Vero - Ресторани la Famiglia
  • Київ, вул. Іллінська, 18
  • 044 499 39 29
  • 11:00 - 22:00
Про нас

Vero Vero - маленька Італія на Подолі. Влітку вона славиться мальовничою терасою з міським фонтаном, а взимку — атмосферними вечорами у супроводі живої музики.

Сирники з топленого сиру, яйця Бенедикт або класичний круасан? Все місто прокидається заради наших сніданків.

Домашня паста та ризото, страви з риби та м'яса, витончені десерти й італійське морозиво gelato — у нашому меню зібрано краще, що подарувала світу Італія.

Кажуть, що істина у вині і починається вона з Chianti. Наша ексклюзивна колекція налічує понад 40 видів Chianti: від улюбленого Chianti Classico до аристократичного Chianti Classico Gran Selezione. З 2017 року ми отримуємо нагороду від Wine Spectator.

Щоліта на нашій терасі відбуваються симфонічні концерти під відкритим небом та покази німого кіно. На Венеційський кінофестиваль наш Vero Vero перетворюється на справжню Венецію з романтичною музикою, витонченими стравами та червоною доріжкою.

Для маленьких гостей цікава програма: біля фонтану влітку проходять презентації та майстер-класи в затишному парку, а з приходом холодів в ресторані аніматори майструють листівки з дітьми, кухарі вчать готувати піцу та випікати печиво!

...розгорнути
Дізнатися більше
Hовини

Нове меню півдня Італії у Vero Vero


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Vero Vero

Забронювати стіл La Famiglia