Забронювати стіл La Famiglia

gustosa, moderna, italiana

  • м, Київ, вул. Кірпи, 5б (навпроти Південного вокзалу)
  • +38 044 333 60 70
  • 8:00 - 00:00
Про нас

Поповнення в родині – в La Famiglia з’явився новий італійський ресторан!
Особливість ресторану SEMIFREDDO – його casual-формат. Дружня, розслаблена атмосфера, приємні ціни, досконале меню, справжній італійський смак – ось лише декілька причин, щоб полюбити SEMIFREDDO. Прямуючи сюди, не треба спеціально шукати причину, тут комфортно почувають себе і сім’ї із дітьми, і компанії друзів, і молодь, і бізнесмени. Це місце – для всіх. Для всіх, хто цінує правильну італійську кухню і бажає насолоджуватися нею кожен день.

Зали, що сповнені світлом, вікна до підлоги, стильний сучасний інтер’єр, по-домашньому тепла атмосфера… Серце ресторану – відкрита кухня із традиційною дров’яною піччю, з якої на столи потрапляє фірмова піца, а також специалітет SEMIFREDDO – пінца. Це страва ще більш давня, ніж відома в усьому світі італійська піца – пінцу полюбляли ще у Римській імперії. Для приготування пінци ми використовуємо особливу суміш борошна з трьох злаків, а також унікальні дріжджі, які ми привозимо спеціально з Італії.. В результаті отримуємо тонкий хрусткий корж із всілякими начинками – його можна спробувати лише тут, у SEMIFREDDO.

Окрім багатого вибору піци та пінци у меню ресторану знайдеться багато брускет, салатів та гарячих закусок, а також паста, лазанья, італійські м’ясні та рибні страви. Особливу увагу тутешні кухарі приділили безглютеновому меню, дитячому меню та асортименту вегетаріанських страв. Серед десертів, крім іншого – півдюжини різновидів семіфредо. Крім сніданків, обідів та вечерь у SEMIFREDDO можна просто завітати на вечірній коктейль – в Spritz-бар найвідоміших аперетивів.

Мабуть, головний секрет привабливості SEMIFREDDO полягає у тому, що тут кухня чудового італійського ресторану доступна за ціною міського кафе. Тут просто і смачно. Просто смачно!

...розгорнути
Hовини

Починається сезон мрій!

Свято в Semifreddo


Бажання купити квиток до Палермо виникає майже миттєво!

Сицилійська кухня в Semifreddo


Прокидайтесь з посмішкою!

Сніданки в Semifreddo


Справжня римська пінца в Semifreddo

Спочатку була пінца


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Semifreddo

Забронювати стіл La Famiglia