Catch - Ресторани la Famiglia
  • вул. Володимирська, 12
  • 044 334 30 15
  • 11:00 - 22:00
Про нас

Рибне місце

Ресторан CATCH не схожий на те, що ви бачили раніше. Тут є: 8 видів устриць, скампії та гребінці, морські їжаки, акваріум з норвезькими крабами, 7-кілограмовими лобстерами, а також 200 видів шампанського й величезний асортимент білих вин – більш як 120 видів.


Свіжий вилов

В меню CATCH є близько 15 позицій риби, але є й особливі види, які ми привозимо щотижня. Це риба і морепродукти, що зустрічаються не так часто, наприклад, махі-махі, баракуда, риба-імператор, морський чорт, риба-папуга, живі скампії. Окрема гордість – норвезькі краби і їжаки. Кожен краб пронумерований QR-кодом, за яким можна відстежити, коли він був виловлений, ким, в якому регіоні і скільки важить. А морських їжаків ми продаємо тільки 2 дні з того часу, як їх привозимо.

Винна карта

Якщо раніше для відкорковування пляшки ігристого був потрібен спеціальний привід, то тепер підставою для цього є будь-яка страва, приготована в CATCH. Адже крім того, що наша винна карта відзначена двома келихами від премії Wine Spectator три роки поспіль, гості можуть познайомитися з представниками різних Шампанских домів– як відомих на весь світ, так і нішевих (наприклад, Krug Clos d'Ambonnay 2002, Dom Perignon P3 1985, 1988, Philipponnat Clos de Goisses 2004, 2005, 2009, Gosset Celebris 2007 (Rose, Blanc), Fourny Clos de Notre Dame Monopole 2008).
У CATCH представлено більш як двісті видів білого вина, зокрема, близько з 30 сортів білого винограду, а також 50 стилів. Тут ви знайдете вина з Франції, Італії, Австрії, Греції, Австралії та США. Більшість цих вин можна спробувати ексклюзивно лише у CATCH. Щомісяця в ресторані проходять винні дегустації з представниками різних виноробних домів Шампані.

Tuna Cutting Show

Унікальний процес обробки тунця Bluefin на відкритій кухні ресторану – це справжнє шоу, за яким можуть спостерігати гості. Подія проходить під керівництвом шефа. А згодом гостям пропонують скуштувати страви з Tuna Menu.

Нагороди

За весь час існування CATCH чотири роки поспіль отримував по 2 келихи престижного видання Wine Spectator, а експерти оцінили стильний інтер'єр закладу і присудили йому одразу кілька міжнародних премій у сфері дизайну: Lighting Design Awards 2018 (перше місце за найкраще світлове рішення ресторану) і SBID International Design Awards 2018 (премія асоціації британських дизайнерів). Крім того, Catch два роки поспіль отримував національну ресторанну премію «Сіль».

Дрес-код ресторану - одяг у стилі Smart Casual. Ми не обслуговуємо гостей у спортивних костюмах та шортах.

...розгорнути
Дізнатися більше
Hовини

CATCH

Оновлене меню


До кінця липня

Laurent-Perrier у Сatch

Ресторан Catch відкрився!


У 2021-му ресторан підтверджує унікальність своєї винної карти

CATCH вчетверте отримує 2 келихи від Wine Spectator


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Catch

Забронювати стіл La Famiglia