La Famiglia

Риба. Морепродукти. Устриці та краби. Бар шампанського.

  • вул. Володимирська, 12
  • 044 334 30 15
  • Зачинено
Про нас

Рибне місце

У Києві з’явився рибний ресторан, не схожий на те, що ви бачили раніше. Творці ресторану, команда La Famiglia, зібрали під одним дахом усе, що цінують справжні гурмани. Тут найбільший у столиці вибір риби та морепродуктів, 8 видів устриць, 130 видів шампанського, а також грандіозний асортимент білих вин – більше 200 видів.

Важко уявити більш вишукане поєднання, ніж морепродукти та шампанське. Якщо раніше для того, щоб відкоркувати пляшку ігристого, був потрібен спеціальний привід, то тепер таким приводом служить будь-який з делікатесів, що приготовані кухарами CATCH.


Свіжий улов

У меню CATCH ви завжди знайдете ред снеппера та скорпену, морський язик доверсоль та камбалу тюрбо, океанічну барабульку, морського півня і лосося Label Rouge, а також безліч інших морських делікатесів. Окремо варто згадати лобстерів, лангустів, крабів Турто та королівських крабів. З останніх тут готують салат, пасту та фаланги. А ще у CATCH можна скуштувати пеппер-краба, краб-кейк та бургер з тонкопанцирного краба.


Привід, щоб випити

У перший же рік роботи ресторан отримав 2 келихи від премії Wine Spectator, еквівалентних нагороді Best of Award of Excellence. Цю нагороду присуджують тільки тим ресторанам і барам, винні карти яких складені на вищому рівні. У CATCH їх більше двох сотень білих видів, і усі вони продаються тут за цінами винного бутика. У місцевій карті вин представлені більше 50 стилів та більше 30 сортів білого винограду. Тут ви знайдете вина з Франції, Італії, Швейцарії, Австрії, Греції, Австралії та США. Особливу увагу приділили бургундським винам – у першу чергу найкращим рокам легендарного дому Bonneau du Martray. До речі, більшість цих вин можна скуштувати лише у CATCH.

...розгорнути
Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від CATCH

Забронювати стіл La Famiglia