Про нас

Bigoli - сучасний італійський ресторан, який спеціалізується на домашній пасті і відомий сніданками, які є одними з найкращих в місті.

В ресторані є унікальний моцарела бар, де завжди можна спробувати свіжу італійську буррату, ді буффало, страчателлу, афумікату чи рикоту та безліч додатків до неї.

Також в ресторані є велика колекція італійської оливкової олії, яка налічує більше 30 позицій з різних регіонів Італії.

Особливості італійської кухні доповнені винною картою ресторану, з широкою лінійкою вин, які можна скуштувати келихами: ігристі вина різних стилів від свіжого Prosecco до комплексного Franciacorta, Trento DOC та Champagne, а також білі та червні вина з різних регіонів Італії.

Особливий акцент зроблено на революційні Супертосканські вина, з колекції яких можна виділити такі культові позиції як Sassicaia, Paleo, Scrio, Galatrona, Petra та багато інших. Завдяки цьому, протягом 6 років, винна карта Bigoli була відзначена нагородою Award of Excellence від авторитетного американського видання Wine Spectator, а у 2023 отримала найвищу нагороду - 2 келихи Best Award of Excellence.

В ресторані завжди вирує життя: тут відпочивають родини з дітьми, проходять ділові бізнес-зустрічі, а влітку на затишній терасі пʼють коктейлі друзі під ритми італійського джазу.

Ми завжди радо зустрічаємо гостей смачними стравами, особливими винами та атмосферою справжньої італійської гостинності.

...розгорнути
Hовини

Фестиваль морозива


Фестиваль ігристих вин


Відкриття літньої тераси


Primavera a Bigoli


Страви вечері від шефа у березні


Легендарні сніданки у Bigoli


Меню
Забронювати стіл La Famiglia