Bigoli - Ресторани la Famiglia
  • м. Київ, Кловський узвіз, 7а
  • 044 499 14 41
  • 8:00 - 00:00
Про нас

Bigoli — сучасний італійський ресторан, що спеціалізується на домашній пасті та має моцарела-бар. Тож ви завжди можете спробувати свіжу італійську моцареллу-буррата, буффало, страчателла.

Наш шеф-кухар власноруч готує пасту біголі, на честь якої ми і назвали ресторан. Вся паста готується за традиційними рецептами з качкою, морепродуктами, кроликом, білими грибами та різноманітними соусами.

У ресторані є велика колекція італійської оливкової олії. Ексклюзивні позиції і унікальні купажі із відбірних оливок, вирощених у різних регіонах Італії, деякі з яких збираються тільки вручну.

Щорічно Bigoli отримує Award of Excellence від видання Wine Spectator за карту вин і поєднання вин з кухнею ресторану. У Bigoli представлена одна з найбільших колекцій вин, які можна замовити келихами. Багато з цих них мають оцінку вище 90 балів за рейтингом Robert Parker та Wine Spectator .

В ресторані завжди вирує життя: тут відпочивають родини з дітьми, проходять ділові бізнес-зустрічі, а влітку на затишній терасі п’ють коктейлі давні друзі.
Ми завжди радо зустрічаємо гостей смачними стравами, особливими винами та атмосферою справжньої італійської гостинності.

...розгорнути
Фотогалерея
Hовини

Оновлені сніданки в Bigoli


Спеціальні святкові страви від шефа вже чекають

Святкове меню в Bigoli!


Свято ігристого в Bigoli!


Сніданки в Bigoli


Вечори зі звуками джазу

Четверг та jazz у Bigoli


Ваші важливі подіїї з італійським шармом

Private Dining у Bigoli


Award of Excellence від американського видання

П’ятий рік поспіль Bigoli отримує келих від Wine Spectator


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Bigoli

Забронювати стіл La Famiglia