• м. Київ, Кловський узвіз, 7а
  • 044 499 14 41
  • 08:00 - 23:00
Про нас

Bigoli - сучасний італійський ресторан, який спеціалізується на домашній пасті і відомий сніданками, які є одними з найкращих в місті.

В ресторані є унікальний моцарела бар, де завжди можна спробувати свіжу італійську буррату, ді буффало, страчателлу, афумікату чи рикоту та безліч додатків до неї.

Також в ресторані є велика колекція італійської оливкової олії, яка налічує більше 30 позицій з різних регіонів Італії.

Особливості італійської кухні доповнені винною картою ресторану, з широкою лінійкою вин, які можна скуштувати келихами: ігристі вина різних стилів від свіжого Prosecco до комплексного Franciacorta, Trento DOC та Champagne, а також білі та червні вина з різних регіонів Італії.

Особливий акцент зроблено на революційні Супертосканські вина, з колекції яких можна виділити такі культові позиції як Sassicaia, Paleo, Scrio, Galatrona, Petra та багато інших. Завдяки цьому, протягом 6 років, винна карта Bigoli була відзначена нагородою Award of Excellence від авторитетного американського видання Wine Spectator, а у 2023 отримала найвищу нагороду - 2 келихи Best Award of Excellence.

В ресторані завжди вирує життя: тут відпочивають родини з дітьми, проходять ділові бізнес-зустрічі, а влітку на затишній терасі пʼють коктейлі друзі під ритми італійського джазу.

Ми завжди радо зустрічаємо гостей смачними стравами, особливими винами та атмосферою справжньої італійської гостинності.

...розгорнути
Hовини

Легендарні сніданки у Bigoli


Найбільший mozzarella bar в столиці


Страви вечері від шефа в лютому


Еногастрономічна вечеря-дегустація «Вина регіону Альто-Адідже»


Меню дикого тунця BlueFin


Фестиваль вин St. Michael Eppan


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
відBigoli

Забронювати стіл La Famiglia