Reserve a table La Famiglia

Dolce far Niente!

  • Київ, вул. Олеся Гончара, 67
  • +38 044 499 3933
  • 11:00 - 00:00
About

Невеликий та стильний, Piccolino поєднав у собі затишок та шарм італійського ресторану. Домашня паста, свіжі морепродукти, всі види моцарелли з Італії, ароматний чорний трюфель та страви з артишоків завжди в нашому меню, незалежно від сезону, а з квітня з'являються ніжні квітки цукіні. Фірмову страву – пікантну пасту Piccolino в головці сиру – шеф-кухар готує особисто при гостях. Тут зустрічаються для неспішної вечері, призначають ділові зустрічі, насолоджуються Prosecco, якого наш сомельє зібрав найбільшу в Україні колекцію – 40 видів, на вкритій зеленню терасі та влаштовують романтичні побачення. Фестивалі італійських вин, колекція італійської граппи – доповнять ваш незабутній вечір. В цьому році ми отримали 2 келихи від престижного і авторитетного винного видання Wine Spectator.
Особисте ставлення до кожного гостя також відобразилось у спеціальному безглютеновому меню, що сертифіковано асоціацією целіакії України. Паста, хліб і навіть десерти ми можемо приготувати gluten-free – шукайте відповідне позначення у меню.
В Piccolino вас завжди зустрінуть щирими вітаннями, турботою та вразять гарним смаком – так, що ви обов’язково захочете повернутися знову!

...more
Gallery
News

The most delicious season: the tartufo bianco season at Piccolino


Best Award of Excellence award from the Wine Spectator


Flowers zucchini at Piccolino


Новые традиции в Piccolino

Italian weekend


Menu

Subscribe newsletter

from
Piccolino

Reserve a table La Famiglia