La Famiglia

gustosa, moderna, italiana

  • Kyiv, Kyrpy str, 5b (in front of South Train Station)
  • +38 044 333 60 70
  • 10:00 - 23:00
О нас

Формат у стилі кежуал, доброзичлива та невимушена атмосфера, особливе меню та справжній італійський смак: це лише кілька причин, щоб полюбити SEMIFREDDO.
Для відвідування цього ресторану не потрібно шукати причину, оскільки це зручно для сімей, великих компаній, бізнес та приватних зустрічей. SEMIFREDDO призначений для всіх, хто цінує правильну італійську кухню та готовий насолоджуватися нею щодня.

Світлі зали, величезні вікна до підлоги, стильний спрощений інтер’єр ... ось так ми хотіли виглядати в цьому місці від самого початку. Серцем ресторану є відкрита кухня з традиційною пічю на дровах, яка використовується для приготування класичної італійської піци, а також гордості SEMIFREDDO – пінци. Ця страва є ще більш древньою, ніж всесвітньо відома італійська піца – пінца була винайдена ще за часів Римської імперії. Для виготовлення тіста ми використовуємо спеціальну суміш з трьох видів борошна, а також унікальні дріжджі, які ми привозимо з Італії... В результаті отримуємо тонкий хрусткий корж і додаємо різноманітні начинки. Пінцу ви можете спробувати лише тут, у SEMIFREDDO.

Окрім великого вибору піци та пінци, є брускети, салати та гарячі закуски, а також паста, лазанья, м'ясні грилі та риба. Ми звернули увагу на безглютенове меню, меню для дітей та вегетаріанські страви. Серед десертів – десяток видів семіфредо!
Окрім сніданку, ланчу та вечері, ви можете відвідати SEMIFREDDO на вечірній коктейль та насолодитися живою музикою.

Мабуть, головним секретом привабливості SEMIFREDDO є той факт, що кухня чудового італійського ресторану доступна за ціною міського кафе. Це просто і смачно. Просто смачно!

...развернуть
Новости

Заказывайте блюда Semifreddo онлайн прямо домой!


Расписание мастер-классов

Grande приключения в Semifreddo!


Новые блюда в меню Semifreddo!


ваше место встречи - здесь!

Spritz-bar от Semifreddo


Сезон желаний начинается

Праздник в Semifreddo


Настоящая римская пинца в Semifreddo

Сначала была пинца


Меню

Подпишитесь на

рассылку новостей
от Semifreddo

Забронировать стол La Famiglia