Забронювати стіл La Famiglia

КАВКАЗЬКА ЛЕГЕНДА!

  • Київ, вул. Івана Федорова, 10
  • (044) 499 14 54
  • 11:00 - 00:00
Про нас

Вже більше десяти років ми сповідуємо незмінні цінності: кавказьку гостинність, справжній смак і домашній затишок.
Смак – це головне. І за цим у нас слідкують одразу два шеф-кухарі, справжні кавказці – Трістан Арабулі та Гурген Сарафян. Пліч-о-пліч вони працюють із самого відкриття, і у кожного є свій фірмовий стиль: вірменин Гурген спеціалізується на м’ясі, саме завдяки йому наш шашлик завжди ніжний і соковитий, а Трістан незмінно завідує випічкою – у традиційній і єдиній в Україні печі пурне випікаються найсмачніші хачапурі, лаваші та пироги. Тому ми пишаємось смаком наших великих хінкалі зі свининою та бараниною, пхалі за домашнімі рецептами, долмою, лобіо, всіма м’ясними стравами, що їх найкраще готують лише справжні кавказці. До грузинських страв – найкращі вина. Ми зібрали найбільшу в Києві колекцію достойних грузинських вин із різних регіонів, і наш сомельє регулярно влаштовує фестивалі вина, щоб кожен гість міг відкрити для себе винну культуру Грузії.
У справжньому кавказькому ресторані поважають традиції і радо створюють їх: кожні четвер та п’ятницю гості спеціально приїздять на традиційний і знаменитий кавказький плов із бараніни від шефів, у вихідні ми готуємо 6 фірмових страв із ягня унікальної породи, що розводять на фермерському хазяйстві під Києвом спеціально для нас!
Для дітей шеф-кухар Трістан Арабулі особисто проводить майстер-класи із ліпки хінкалі, проводяться виступи лялькового театру у вихідні, на кожного маленького гостя очікує смачний подарунок.
Влітку ж ми запрошуємо всіх на нашу найживописну і затишну терасу, що розташована прямо у Поліцейському сквері. Вечорами тут виступають вуличні музиканти, пари танцюють біля фонтану, перехожі зупиняються, щоб послухати музику, діти в захваті бігають по алеях…
Грузини кажуть, що гість – від Бога, і ми кожного дня з радістю це доводимо!

...розгорнути
Фотогалерея
Hовини

Нове меню від Шефів Кувшина!


Найкращі свята – у Кувшині


Меню

Підпишіться на

розсилку новин
від Кувшин

Забронювати стіл La Famiglia